Gizlilik Politikası

✈️ TÜM ÜRÜNLERİMİZE ÜCRETSİZ VE GARANTİLİ KARGO SAĞLIYORUZ! (KOTAYA BAĞLIDIR SIKINTI OLMAMASI İÇİN 1-2 GÜN İÇERİSİNDE ÇIKMAKTADIR…)

 

 

 

💸 Ödeme: Havale veya EFT yapıldıktan sonra işleme alınır. Kapıda ödeme maalesef yoktur! 💵 Dolarla ödemek isteyenlere dolar hesabımızın IBAN numaralarını verebiliriz. 👆 Elden teslim sadece Diyarbakır’da iş yerimizde alınabilir, elden alınan cihazlar asla ve asla kargolama yapılmaz! telefonu kurcalamak icin gelmenize gerek yoktur. Sıfır jelatinli olduğundan cihazlarımız açılmayacaktır. Teşhir yoktur. Ürün ayrımı yapılmıyor, anlık ödeme alıyoruz.

 

 

🔥 Ürünlerimiz sıfır ve jelatinlidir. 🎁 Kutular Fasondur + Orijinal kutu da kaç watt ise o şarj cihazı silikon kılıfı dahildir. 🔌 Şarj aletleri örnek olarak; 22W ise o kutuya eklenir ya da 120W kutusunda çıkıyorsa kesinlikle o eklenir. Düşüğü eklenmez fazlası eklenir. 33W yoksa 67W ekleriz. Bu konuda mağduriyeti sıfıra indiriyoruz!

 

 

Ürünlerimiz Yurtdışı orijinal ürünlerdir. Ürünlerin aparatlarına kadar en küçük iğnesine dahil orijinaldir. Kesinlikle çakma, imitasyon vb. ürünlerin satışını yapmıyoruz, satan arkadaşlarımız da yoktur öneride bulunmuyoruz! (Paranızı çöpe atmayın…)

 

🚚 Tüm ürünlerimiz ücretsiz ve garantili şekilde çıkıyor. (80-100₺ kargo ücreti ödemenize son veriyoruz!) Sadece ilk gönderilerimiz ücretsizdir, herhangi bir sorunu olduğu zaman geri gönderi de kargo ücreti müşteriye aittir. (Sorun vs. durumlarda kargoyu bize gönderirken mutlaka ödemenizi yapın, ödeme yapılmadığı takdirde bizim tarafımızdan teslim alınmadan iade çıkacaktır. Daha sonra kargoyu gönderirken size aitti vs olaylarla dönüş sağlamayın.)

 

Kargo garantili gönderim nedir? Kargonuzun çalınması veya kaybolması halinde bize aittir.(Sadece yolda çalınma ve kaybolma bize aittir!) Teslim alındığı gibi video kaydı alınmayan kargolar da kesinlikle sorumluluk alıcıya aittir. (Teslim almadan önce poşetin yırtık, açık vs olduğuna lütfen ama lütfen dikkat ediniz. Video kaydına alınmayan durumlarda sorumluluğu kesinlikle ve kesinlikle almıyoruz. Lütfen aldığınız gibi video kaydına başlayınız.) + Ek olarak bir sıkıntı durumunda kurye tarafından tutanağınızı lütfen alın. Tutanak tutulmayan ürünler de kargo garantisi yoktur! Kendinizi sağlama almak için video kaydı ve mutlaka tutanağınızı alınız. Gerisi bizde 👍

 

Ücretin tamamı çıkmadan kesinlikle ürün çıkışı yapmıyoruz! (Teklif etmeyiniz, herkese geçerlidir!) Ürün getirirken kimse bize borç vermiyor maalesef.

 

⁉️ İade veya farklı cihazla değişim istiyorum vs. konular asla yoktur! (sadece fabrikasyon veya yazılım hatalı ise elinize ulaştığında ilk 3 gün içerisinde değişim mevcuttur. Daha sonra ki günler hiçbir garantisi vs. yoktur!) Değişimde farklı bir cihaz ile değişmez, aynı cihaz ile değişir. Her ne olursa olsun ürünün bize teslimatı olduğundan sonra cihaz gönderimi sağlanır. (Katı kuralımızdır.) 🔻Bu arada Yurtdışı hiçbir cihazda kimse garanti vermiyor, biz kendi insiyatifimizi kullanarak 3 günlük süre veriyoruz. (Bir ürün kendini en fazla 2-3 saatte belli etmektedir.)

 

📢 Kargo ne oldu, nerede? gibi sorular sormanız işlerimizi gerçekten aksatıyor, zorla ürün satışı yapmıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde referanslarımız mevcut onlara bakıp içiniz rahat olabilir. Ayrıca kargo sorunlarından dolayı kota sistemine geçtik. Her iki tarafın güvenliği için sisteme takip kodlarınız üyelik bilgilerinizile giriş yapıldığında panelinizde görünür ve size mesaj olarak bildirilir. Dakika başı kargo kodu istemeyelim. Anlayış için teşekkürler…

 

 

Cihazınızı kargodan teslim aldıktan sonra şarj aletinden, iğnesine kadar video çekerek kontrollerini sağlayın, çektiğiniz videoda her şey detaylı şekilde videoya alınsın. Daha sonra videoya alınmayan şeyler için itiraz maalesef kabul etmiyoruz.