Ödeme Seçeneklerimiz

SpotTelefon.com, farklı ödeme yöntemleri ile de müşteri memnuniyetini artırmaya gayret eder. Müşteriler, kendileri için cazip olan ödeme yöntemlerini kullanarak kategori içinden istedikleri ürünü satın alabilirler. Ödeme yöntemlerini aşağıda bulabilir, sizin için en cazip olan seçenek ile hayalinizdeki teknolojik ürüne sahip olabilirsiniz.

Ödeme Seçeneklerimiz siz değerleri müşteri cazip koşullar sunarak iyileştiriyoruz.

  • Kredi Kartına Taksit imkanı
  • Havale / EFT ile ödeme
  • Alışveriş Kredisiyle Ödeme

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı Beyaz Eşya alışverişlerinde en fazla 9 ay, Elektronik Eşya alımlarında 4 ay, Bilgisayar ürünlerinde en fazla 12 ay ve Tablet alımlarında 6 ay olarak uygulanır. 5000 TL altı Televizyon alış verişlerinde 9 ay, 5000 TL üzeri Televizyon alışverişlerinde ise en fazla 4 ay taksit uygulanır.

Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. İş Bankası ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere en fazla 6 taksit ile ödeme yapılabilir. Ziraat Bankası ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere en fazla 3 taksit ile ödeme yapılabilir.Halkbank, HSBC, Akbank ve Finansbank ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere en fazla 3 taksit ile ödeme yapılabilir. Garanti Bankası ticari kredi kartı ile 100.000 TL’ye kadar yapılan alışverişlerde en fazla 3 taksit ile ödeme yapılabilir. Yapı Kredi Bankası ticari kredi kartı ile 1.500.000 TL’ye kadar yapılan alışverişlerde en fazla 6 taksit ile ödeme yapılabilir.

Satın aldığınız ürünün sınıfına göre uygulanabilecek taksit sayıları değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün Detay sayfasında fiyat bilgisinin altında yer alan taksit miktarı yapılabilecek maksimum taksit miktarını göstermektedir.